Slide background

CAM YIKAMA MAKİNALARI

ÖZEL ÜRETİM CAM YIKAMA MAKİNASI İMALATI

Master Slider in iPad
Slide background

CNC CAM KESİM MAKİNASI KOLLU

TAM OTOMATİK CAM KESİM MAKİNASI

Slide background

OTOMATİK CAM KESİM MAKİNESİ

KARE VE ŞEKİLLİ CAM KESİM FONKSİYONLU

Master Slider in iPad
Slide background

BUTLY MAKİNESİ

FARKLI PROFİL KALINLIKLARDA ÇALIŞABİLME

OTOMATİK AÇMA-KAPAMA ZAMANLAMA SİSTEMİ

Master Slider in iPad
Slide background

THİOKOL MAKİNESİ

AYARLANABİLİR HİDROLİK ÇALIŞMA BASINCI

DÜŞÜK MALZEME SEVİYESİ UYARI SİSTEMİ

Master Slider in iPad
Slide background

OTOMATİK ARGON GAZ DOLUM

YÜKSEK BASINÇ EMNİYET SİSTEMLİ

Master Slider in iPad

Cam Yıkama Makinalarında Cambaş Makina...

Isı Yalıtımlı Çift Cam üretimi yapan firmalara Türkiye’de ilk defa “Cam Yıkama Makinesi” üreterek faaliyete başlayan Cambaş Makina, Bursa şehrinde Dursun Canbaş tarafından 1996 yılında kurulmuştur. Günümüzde çift cam atölyelerinin ihtiyacı olan tüm cihazları üretebilen şirket, talep doğrultusunda farklı makinelerin de imalatını yapabilmektedir. Cambaş Makina, 2007 yılı itibarı ile Cambaş Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.  ünvanıyla makina sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Cambaş Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. , pvc ve ısı yalıtımlı çift cam üreten firmaların ihtiyacı olan uygun makinelerin imalatını gerçekleştirmektedir. Şirket, üretim ve satışının çoğunluğunu ihracat olarak yapmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler  Kosova, Makedonya, Rusya, Kazakistan, Suriye, Irak, İran, Fas, Mısır, Kırgızistan, Kazakistan, Ukrayna. Romanya , Bulgaristan, Moldova, Sırbistan ve Yugoslavya'dır.

Şirketimiz bünyesinde, başta cam yıkama makinası olmak üzere, thikol makinası, cam kesim makinası, otomatik cam kesim makinası, butly makinası, çıta kesim makinası, cam delme makinası, cam makinesi, ısı cam yıkama makinesi imalatları gerçekleştirmektedir.

Top